Donic BlueGrip J2
59,90 €
| Količina | Popust | Umanjena cijena |
| 2 - 3 | 10% | 53,91 € |
| 4 + | 20% | 47,92 € |
DONIC BLUEGRIP J2 – maksimalna kontrola za igru blizu stola
Tehnologija: savršen spoj Bluestar A i BlueGrip C serije.
Značajke: Izuzetno dinamična guma s jakim katapult efektom i ekstremno velikom rotacijom, osigurava visoku preciznost.
Preporuka: Za ambiciozne, beskompromisne napadače.
Boja: crvena, crna
Debljina spužve: 2.0 mm / max
Površina: blago ljepljiva, izuzetno hvatljiva
Tvrdoća spužve: 52,5°
Nastavak uspješne priče Bluegrip serije
Novi dodatak u BLUEGRIP J seriji kombinira snage dviju guma. Pod vodstvom DONIC partnera, Zhang Jikea, stvorena je simbioza serija BLUESTAR A i BLUEGRIP C. Smjesa gornjeg sloja iz BLUESTAR A serije poslužila je kao osnova, dok su struktura spužve i geometrija pipaca (pimples) identične onima iz BLUEGRIP C serije.
Rezultat je nova guma koja ispunjava najviše zahtjeve: vrlo dinamična, izuzetno pogodna za rotaciju, snažna i istovremeno s dobrim osjećajem pri udarcu.
U ovoj DONIC seriji dostupne su tri verzije:
-
J-1 – najtvrđa verzija
-
BLUEGRIP J-2 – srednje tvrda verzija
-
J-3 – verzija s najmekšom spužvom
Kineska superzvijezda Zhang Jike osobno je proveo nebrojene sate testiranja tijekom razvoja kako bi usavršio nijanse performansi. Rezultat je impresivna kombinacija pozitivnih karakteristika dviju provjerenih serija guma – DONIC BLUEGRIP J.
Činjenica da nova serija nosi oznaku “J” u njegovu čast – Zhang Jike – više je nego zaslužena.
DONIC BLUEGRIP J1 | Šifra artikla: 000 231
Informacije u skladu s Općom uredbom o sigurnosti proizvoda
Proizvođač:
DONIC Sportartikel-Vertriebs GmbH, Vorderster Berg 7, 66333 Völklingen
Kontakt: [email protected]
| Kontrola: | 5+ |
| Brzina: | 11+ |
| Spin (rotacija): | 11++ |
| Tvrdoća: | medium |
| Površina: | sticky-elastic |
| Strategija: | OFF, OFF + |
| DONIC-Technology: | FD3 Technology |
| Proizvođač | Donic |
|---|---|
| Boja i debljina | Crna 2,0 mm, Crna max, Crvena 2,0 mm, Crvena max |
| Tip gume | Poluljepljiva (hibrid semi sticky) |
| Strategija igre | OFF, OFF+ |
Povezani proizvodi
Ljepljenje guma – GRATIS
Yasaka Rakza Z Extra Hard
Rakza Z Extra Hard generacija guma savršeno je dizajnirana za napadače koji preferiraju dodatnu brzinu u igri na stolu i s poludistance.
Yasaka Rakza X
RAKZA X je najnovija guma iznimno uspješne Rakza generacije. Gornji sloj gume sastoji se od prirodnih materijala s novom metodom
Yasaka Rakza 9
RAKZA 9 – Brzina se razvija zahvaljujući spužvi s većim porama koja u kombinaciji s kvalitetnom gumom udarcu daje snagu katapulta. Veća brzina
Yasaka Mark V
Za agresivne igrače koji preferiraju igru blizu stola, MARK V pruža jedinstvene mogućnosti. Pogodna za obje metode lijepljenja. Cijenjena među igračima zahvaljujući optimalnoj kombinaciji brzine, spina i kontrole, ali i dugotrajnosti.
Yasaka AntiPower (antispin)
Nova generacija Yasaka guma predstavlja rezultat iznimnog tehnološkog napretka u proizvodnji. Guma smanjuje brzinu zahvaljujući niskome trenju vanjske gume, te
Donic BlueStorm Pro AM
PROMO ponuda 2 komada=10% POPUSTA; 4 komada=20% POPUSTA (ponuda vrijedi za kombinacije svih proizvoda označenih s PROMO ponuda)
Donic Bluestorm Z1
PROMO ponuda 2 komada=10% POPUSTA; 4 komada=20% POPUSTA (ponuda vrijedi za kombinacije svih proizvoda označenih s PROMO ponuda)